Najave tekem

DP za otroke in pokal GEOPLIN za odrasle v prosti tehniki

Glede na trenutne vremenske razmere in napoved za naslednje dni obveščamo, da bo izvedeno samo posamično tekmovanje DP za otroke in pokal GEOPLIN za odrasle v prosti tehniki.

Tekmovanje bo v SOBOTO, 24.01.2015 s prvim startom ob 10 uri na tekaških progah na Rudnem polju na Pokljuki.

Razpis >>>>

 

Tekmovalni koledar 2012/2013 GEOPLIN

Tekmovalni koledar SZS – Tek na smučeh 2012/2013 pokal GEOPLIN - otroške kategorije

Datum: Naziv tekmovanja Tehnika: ORGANIZATOR
22.12.12  
POKAL GEOPLIN Sprint štafete - P TSK Triglav Kranj
30.12.12  
POKAL GEOPLIN Posamično - K ŠD Gorje
06.01.13 POKAL GEOPLIN Množicni start - P SD Bohinj
13.01.13 POKAL GEOPLIN   
Sprint - K TSK JUB Dol
27.01.13 POKAL GEOPLIN Posamično - K TSK Olimpija Bloke
02.02.13 POKAL GEOPLIN Posamično - P
TSK Logatec
03.02.13 POKAL GEOPLIN   
Štafete - K TSK Logatec
09.02.13 POKAL GEOPLIN   
Posamično - P ND Rateče Planica
24.02.13 POKAL GEOPLIN Množicni start - K ŠD Kokrica
02.03.13 POKAL GEOPLIN Sprint štafete - P SK Črna na Koroškem
15.03.13 POKAL GEOPLIN Sprint - P ŠD Gorje
07.04.13 POKAL GEOPLIN Sprint štafete - P ND Rateče Planica
OPOMBA: P – prosta tehnika, K – klasicna tehnika

Trase prog za tekmo Pokala Geoplin

Proge za šrintersko tekmo v klasični tehniki so pripravljene.

trasa_geoplin_nova_vas

Tekmovalni koledar 2011/2012 GEOPLIN

Tekmovalni koledar SZS – Tek na smučeh 2011/2011 pokal GEOPLIN - otroške kategorije

Datum: Naziv tekmovanja Tehnika: ORGANIZATOR
24.12.11  
POKAL GEOPLIN Sprint štafete - K ŠD ŠRC Preska
02.01.12 POKAL GEOPLIN Množicni start - P SD Bohinj
08.01.12 POKAL GEOPLIN   
Posamicno - K ND Ratece Planica
15.01.12 POKAL GEOPLIN Posamicno - P TSK Valkarton Logatec
28.01.12 POKAL GEOPLIN Posamicno - K
TSK OGP GRAD Bled
11.02.12 POKAL GEOPLIN   
Posamicno - K TSK JUB Dol pri Lj.
12.02.12 POKAL GEOPLIN   
Štafete - P TSK JUB Dol pri Lj.
18.02.12 POKAL GEOPLIN Sprint - K TSD Novolit Olimpija
02.03.12 POKAL GEOPLIN Sprint - P ŠD Gorje
17.03.12 POKAL GEOPLIN Sprint štafete - P SK Črna na Koroškem
01.04.12 POKAL GEOPLIN Sprint štafete - P SK Brdo
OPOMBA: P – prosta tehnika, K – klasicna tehnika

 

Pregled tekem: Pokal GEOPLIN OTROCI

Sprint Spr. štafete Posam. Množ Štafete Skupaj
Klasika 1 1 3 - - 5
Prosto 1 1 1 1 1 5

Razpis tekmovanja pokal Geoplin, Nova vas - Bloke

nedeljo 13.2.2011 ob 10. uri bo v organizaciji TSD Novolit Olimpija in ob pomoči generalnega sponzorja Novolit d.o.o., občine Bloke in OŠ Tone Šraj - Aljoša Nova vas, pri vasi Ravne (5 km od Nove vasi v smeri Loškega Potoka), potekalo tekmovanje v teku na smučeh za Pokal GEOPLIN.

Oglej si novo lokacijo prireditve: pokal GEOPLIN - Ravne na Blokah na zemljevidu.

Tekma bo za otroške in starejše kategorije v šprintih v klasični tehniki. Sodelovalo bo okrog 200 registriranih tekmovalcev.

Vabljeni, da v čim večjem številu pridete spodbujat tekmovalce!

Razpis-Bloke_13_02_2011

Razpis Pokal Geoplin 13.2.2013 - Nova vas na Blokah - Glina

Tekmovalni koledar 2010/2011 GEOPLIN

Tekmovalni koledar SZS – Tek na smučeh 2010/2011 pokal GEOPLIN - otroške kategorije

Datum: Naziv tekmovanja Tehnika: ORGANIZATOR
26.12.10  
POKAL GEOPLIN Sprint štafete - K ŠD ŠRC Preska
30.12.10  
POKAL GEOPLIN Sprint - P ŠD Gorje
02.01.11 POKAL GEOPLIN Množicni start - P HALTI maraton Bohinj
09.01.11 POKAL GEOPLIN Sprint štafete - K   
TSK Merkur Kranj   
15.01.11 POKAL GEOPLIN   
Posamicno - P ND Ratece Planica
30.01.11 POKAL GEOPLIN Posamicno - K TSK Valkarton Logatec
07.02.11 POKAL GEOPLIN Posamicno - P TSK OGP GRAD Bled
08.02.11 POKAL GEOPLIN Štafete - K TSK OGP GRAD Bled
12.02.11 POKAL GEOPLIN Sprint - K TSD Novolit Olimpija
20.02.11 POKAL GEOPLIN Množični start - K SK Črna - tekaška sek.
12.03.11 POKAL GEOPLIN Posamično - K TSK Merkur Kranj
OPOMBA: P – prosta tehnika

K – klasicna tehnika

 

Pregled tekem: Pokal GEOPLIN OTROCI

Sprint Spr. štafete Posam. Množ Štafete Skupaj
Klasika 1 2 2 1 1 7
Prosto 1 - 2 1 - 4

Razpis tekmovanja pokal Geoplin, Nova vas - Bloke

nedeljo 21.2.2010 ob 10. uri bo v organizaciji TSD Novolit Olimpija in ob pomoči generalnega sponzorja Novolit d.o.o., občine Bloke in OŠ Tone Šraj - Aljoša Nova vas, na tekaškem poligonu za OŠ v Novi vasi na Blokah, potekalo tekmovanje v teku na smučeh za Pokal GEOPLIN.

Tekma bo za otroške in starejše kategorije v klasični tehniki s posamičnimi štarti. Sodelovalo bo okrog 200 registriranih tekmovalcev.

Zaradi poplavljene proge na poligonu za OŠ  Nova vas, se bo tekma preselila na tekaški poligon Resje pod Pečnikom!!

Vabljeni, da v čim večjem številu pridete spodbujat tekmovalce!

Razpis Pokal Geoplin 21.2.2010 - Nova vas na Blokah

Tekma v Logatcu - razpis

TEKMOVANJA V TEKU NA SMUČEH ZA POKAL GEOPLIN

Organizator : TSK VALKARTON LOGATEC

Vodja tekmovanja : PETER OBLAK

Tehnični delegat : Darko Vekjet

Pomočnik TD : Jože Klemenčič

Kraj in čas tekmovanja : Logatec, nedelja, 10.01.2010 ob 10. uri

Tehnika teka : sprint štafete - klasično

Preberite več: Tekma v Logatcu - razpis

Odpoved tekmovanja

Pozdravljeni!

SK Črna na Koroškem, zaradi preslabih snežnih razmer, ODOVEDUJE tekmovanje za Pokal GEOPLIN, ki bi moralo biti v nedeljo, 10.01.2010.

O morebitni prestavitvi tekmovanja na drugo lokacijo boste klubi obveščeni v najkrajšem času.

Športni pozdrav!

 

Obveščam vas, da je tekmovanje v disciplini sprint štefete, ki bi moralo biti v Črni na Koroškem, PRESTAVLJENO v Logatec.

Tekmovanje bo izvedeno v nedeljo, 10.01.2010 ob 10. uri na tekaških progah v Logatcu. Razpis tekmovanja boste prejeli v najkrajšem času.

Športni pozdrav!

Razpis SK-Črna, 10.1.2010

RAZPIS TEKMOVANJA V TEKU NA SMUČEH ZA POKAL GEOPLIN


Organizator : SK ČRNA – Tekaška sekcija
Vodja tekmovanja : Jože Kaker
Tehnični delegat : Darko Vekjet
Pomočnik TD : Jože Klemenčič
Kraj in čas tekmovanja : Črna na Koroškem, nedelja, 10.01.2010 ob 10. uri
Tehnika teka : sprint štafete – klasično

Preberite več: Razpis SK-Črna, 10.1.2010

Koledar biatlonskih tekmovanj 2009/2010

Državna prvenstva in pokal Slovenije v biatlonu na Pokljuki
DATUM DISCIPLINA MK DISCIPLINA ZP ORGANIZATOR
čl.,ml.čl.,st.ml.,ml.ml. st.de.,ml.de
1. 5.12.2009 Šprint Šprint
2. 27.12.2009 Šprint Šprint
3. 3.1.2010 Skupinski štart DP Posamično DP
4. 17.1.2010 Šprint Šprint
5. 6.2.2010 Šprint Tekaška tekma
6. 20.2.2010 Skupinski štart Posamično
7. 5.3.2010 Šprint DP Šprint
8. 6.3.2010 Zasledovalno DP Šprint DP
9. 20.3.2010 Šprint (Alpski pokal) Posamično SZS, OK Pokljuka
10. 21.3.2010 Zasledovalno (Alpski pokal) SZS, OK Pokljuka
11 Posamično DP Mešana štafeta
12. 4.4.2010 ZAKLJUČEK SEZONE

Razpis biatlon - 3.1.2010 Pokljuka


Razpis tek - 1, Geoplin Rateče


Tekmovanje je prestavljeno na Pokjuko in 13. uro.

 

R A Z P I S

TEKMOVANJA V TEKU NA SMUČEH ZA POKAL GEOPLIN

IN ZA

45. MEMORIAL JANEZA ROŽIČA TER 10. MEMORIAL ALOJZA KERŠTAJNA

 

ORGANIZATOR: SMUČARSKA ZVEZA SLOVENIJE

TEHNIČNI ORGANIZATOR: NORDIJSKO DRUŠTVO RATEČE-PLANICA

TEHNIČNI DELEGAT: Milan Katrašnik

POMOČNIK TD: Robert Kerštajn

VODJA TEKMOVANJA: Jože Kavalar

KRAJ IN ČAS TEKMOVANJA: Rateče, pri meji z Italijo, nedelja, 03.01.2010

 

TEHNIKA TEKA: Prosta, individualni start

Preberite več: Razpis tek - 1, Geoplin Rateče

Pokal SLOvenSKI maratoni 2010

V sezonI 2010 so predvideni naslednji termini za izvedbo tekmovanj za Pokal SLOvenSKI maratoni 2010:

09.01.2010  
Maraton Rogla - Unitur Rossi  
20 km
16.01.2010 Maraton Tamar 21 km
24.01.2010 Tek po Logarski dolini 20 km
31.01.2010 Pokljuški maraton AdriaticSlovenica 21 km
07.02.2010 Bloški teki 20 km
14.02.2010 Trnovski maraton 21 km
20.02.2010 Osankarica 21 km
28.02.2010 Smučarski tek Ribniške koče 20 km
07.03.2010 Vojsko 30 km

Vse prireditve bodo organizirane v prosti tehniki, kar pomeni, da udeleženci lahko uporabljajo klasično in skating ( drsalno ) tehniko teka.

Tekmovalni koledar 2009/2010 GEOPLIN

Tekmovalni koledar SZS – Tek na smučeh 2009/2010 pokal GEOPLIN - otroške kategorije

Datum: Naziv tekmovanja Tehnika: ORGANIZATOR
26.12.09 
POKAL GEOPLIN Sprint - K TSK OGP GRAD Bled
30.12.09 
POKAL GEOPLIN Sprint štafete - P ŠD Gorje
03.01.10 POKAL GEOPLIN Posamicno - P ND Ratece Planica
10.01.10 POKAL GEOPLIN Sprint štafete - K  
SK Crna - tekaška sek.  
16.01.10 POKAL GEOPLIN Posamicno - K TSK JUB Dol pri Lj.
30.01.10 DP 2010 - posamicno  
Posamicno - K ND Ratece Planica
31.01.10 DP 2010 - štafete Štafete - P ND Ratece Planica
14.02.10 POKAL GEOPLIN Sprint - P ŠD ŠRC Preska
21.02.10 POKAL GEOPLIN Posamicno - K TSD Novolit Olimpija
27.02.10 POKAL GEOPLIN Množicni start - K TSK Valkarton Logatec
06.03.10 POKAL GEOPLIN Posamicno - K SD Bohinj
04.04.10 POKAL GEOPLIN Sprint štafete - P ŠD Zadvor
OPOMBA: P – prosta tehnika

K – klasicna tehnika