Rezultati tekem

Zaključek sezone 2011/12 pokala GEOPLIN

Sezona tekmovanj v smučarskih tekih za pokal GEOPLIN, se je končala v soboto 31.3. s sklepno prireditvijo v doskočišču velikanke v Planici. Prireditve se zaradi prve tekaške tekme NTP ElgoNova pokala na Uncu, naši tekači niso udeležili.

Sezona je bila uspešna, saj smo glede na majhno število tekmovalcev v starejših kategorijah, vseeno dosegli skupno 8. mesto med štirinajstimi klubi. Skupno 1. mesto pa so si priborili tekmovalci TSK OGP GRAD Bled.

Če pri klubski razvrstitvi pogledamo samo otroške kategorije, smo dosegli 6. mesto, med odraslimi kategorijami pa 11. mesto.

V posameznih kategorijah je bila od naših tekmovalcev najboljša Maja Zbačnik s skupnim 3. mestom v kategoriji mlajših deklic in tako prejela bronasto medaljo.

img_0437

(FOTO ŠD ŠRC Preska Medvode)

Tudi ostali tekmovalci so bili blizu vrha, kar jim mora dati vzpodbudo za naslednjo sezono. Čestitke vsem!!!